| ثبت نام كاربر 
 
 
 

   

پرتال آرامین  تمام ابزار ها و ویژگی های مورد نیاز جهت اجرا و نگهداری پرتال همچون کنترل کامل و مدیریت بر روی محتوا، چیدمان، اعضاء پرتال و مباحث امنیتی را همراه خود ارائه داده است. 

با استفاده از این پرتال قادر به راه اندازی یک وب سایت کاملاً حرفه ای و پویا باشند. شما می توانید صفحات جدید ایجاد نموده و از ماژول های پیش فرض ارائه شده در پرتال همجون، انجمن، گالری تصاویر، تماس ها، رویداد ها و ... جهت ارائه محتوا در سایت خود استفاده نمایند. نقش های امنیتی مختلفی را تعریف نموده، برای هر نقش خبرنامه ارسال نمایند و همچنین درون سایت خود بنرهای تبلیغاتی نمایش دهند، سایت خود را به موتورهای جستجو تعریف نمایند و یا ظاهر سایت خود را ویرایش نمایند.

در ادامه فهرستی از سطوح مدیریتی  مهم این پرتال را به عنوان نمونه ارائه میکنیم و توجه شما را به این نکته جلب می­نماییم که  با مطالعه دقیق این فهرست، اذعان خواهید کرد که در این پرتال، تمامی نیازهای یک وب سایت، قابل مدیریت می باشد. 

 
         
 
 
 
 
 
 
 
  [مدیریت محتوا]  
 
 
رابط کاربری

پورتال با دارا بودن رابط کاربری بسیار قوی امکانات بسیاری را جهت مدیریت محتوی سایت در اختیار مدیران سایت قرار می دهد.

   
تنظیمات سایت

تمام جزئیات سایت نظیر: عنوان سایت، کلمات کلیدی مورد استفاده موتورهای جستجو ، لوگوی سایت و ... قابل مدیریت و پیکربندی می باشند.

   
مدیریت فایل

این ابزار قدرتمند امکان بارگذاری مستقیم فایل ها از سیستم شخصی به سرور را فراهم می آورد. هر فایل بارگذاری شده به محض آپلود قابل استفاده در سایت و یا ماژول های مختلف بنابر عملکردشان خواهد بود.

   
سطل بازیابی
این بخش امکان بازیابی محتوا، ماژول یا صفحات پاک شده را برای مدیر سایت فراهم می آورد.آیتم هاي حذف شده هنگام بازیابی به مکانی که در آنجا حذف شده بوده اند بر گردانده می شوند.