| ثبت نام كاربر 
 
 
 

   

در شرکت فناوری اطلاعات آرامین با عنایت به اهمیت امنیت وب سایتها و اطلاع از ضعف امنیتی بیشتر وب سایت های اینترنتی ای که در کشور طراحی و پیاده سازی می شود ، تمام تلاش در زمینه تامین امنیت وب سایت های طراحی شده با پرتال آرامین انجام شده است و علی رقم اینکه هیچ وب سایتی یا نرم افزاری مطلقا امن نیست و امنیت یک امر کاملا نسبی است و حتی سیستم عامل شرکت مایکروسافت نیز مورد تهدید واقع می شود ولی این شرکت زمان زیادی را از طراحی این پرتال مصروف امر امنیت کرده است . 

 
         
 
 
 
 
 
  [ ملاحظات حفاظتی]  
 
   

در ابتدای ورود به پورتال کلیه کاربران اعتبار سنجی شده و پس از ورود با توجه به سطوح دسترسی از پیش تعیین شده می توانند از مطالب استفاده کنند. بدیهی است جهت جلوگیری از هرگونه دسترسی غیر مجاز که ممکن است باعث بروز مشکلات، دستکاری، خرابکاری و یا سرقت اطلاعات شود تدابیر امنیتی ویژه ای در نظر گرفته شده است که در ذیل به برخی از آنها اشاره می گردد :

   
جلوگیری از تلاش برای  بدست آوردن رمز عبور

کلمات عبور رمزگذاری گردیده و در بانک اطلاعاتی نگهداری می شوند.  در صورتیکه کاربر 5به تعداد قابل تنظیم گذرواژه را اشتباه وارد کند، شناسه کاربری او برای مدت قابل تنظیمی مسدود  می شود و پس از آن به صورت خودکار بازگشایی می گردد.

   
جلوگیری از تزریق دستور به بانک اطلاعاتی

جلوگیری از تزریق دستورات SQL از طریق مبادی ورودی اطلاعات و جلوگیری از تزریق دستورات SQL از طریق پارامترهای GET.